Lexi Design: Magická pohľadnica + video

3/05/2020 10:57:00 AM

Ahojte!
Máte radi mágiu? Lebo ja teda určite áno. A aj preto milujem všetko "čarovné", ako napríklad jednorožce v kolekcii Mysterious Unicorn od Lexi Design. Aj to je dôvod, prečo som vytvorila túto magickú pohľadnicu

A čo je vlastne také magické na tejto pohľadnici? Má 4 "strany" a každá je úplna iná. Všetky strany som ozdobila dizajnovými papiermi, obrázkami jednorožcov, perličkami, enamelkami a papierovými čipkami. Samozrejme tam nemohla chýbať ani nápisová pečiatka.

Hi friends!
Do you like magic? Because I really do! That's why I love unicorns in this collection and why I created this magical card.
What is so magical about this card? It has got 4 "pages". Every page is different. All the pages are decorated with papers, pictures of unicorns, flowers, pearls, enamel dots and paper laces. Nice inscription created by stamp isn't missing here, too.

1.
2.
3.4.Chcete vidieť, ako to celé funguje? Pozrite si moje krátke video. ;)
Would you like to see how this magic works? Let's see this short video. ;)V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať a takúto magickú pohľadnicu vám vyrobím na mieru.
Kristína
cepcekova.kristina@gmail.com

You Might Also Like

0 komentárov