VIANOČNÉ POHĽADNICE 2020: KOLEKCIA ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE

11/16/2020 01:41:00 PM

Dnes tu máme úplne poslednú kolekciu vianočných pohľadníc z mojej dielne a to ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE. Prečo práve taký názov? Lebo ilustrácie a podkladový papier sú ako vystrihnuté zo zimnej rozprávky. 

Verím, že sa vám moje tohtoročné kolekcie pohľadníc páčia a môžete si ich objednávať cez e-mail cepcekova.kristina@gmail.com, cez moju FB fanpage alebo cez môj Instagram. 

O pár dní tiež bude súťaž na mojej fanpage o krásnu cenu, tak ma sledujte a zabojujte o ňu. Zatiaľ nič viac neprezradím. :)


Všetky pohľadnice majú spoločné:

- sú do detailov prepracované
- obsahujú množstvo krásnych a efektných maličkostí, ako napr. niekoľko druhov umelého snehu (áno, vážne, na každej sú minimálne 2 rôzne druhy snehu a doma ich mám asi 6 druhov)
- použitý materiál je vysoko kvalitný a má archivačnú kvalitu (neobsahuje kyselinu, ktorá spôsobuje rozklad papiera ani lignin, ktorý spôsobuje jeho zažltnutie)
- väčšina použitého materiálu (papiere, ilustrácie, lepenkové ozdoby) sú úplné novinky, ktoré len nedávno vyšli na trh
- základ pohľadnice je vyrobený z luxusného perleťového papiera vysokej gramáže
- sú handmade
- ku každej pribalím aj obálku s potlačeným vianočným nápisomKaždá kolekcia obsahuje 3 pohľadnice, ale vy si môžete zakúpiť aj 1ks a to z akejkoľvek kolekcie a nakombinovať si to podľa želania. Maminu poteší k Vianociam iná pohľadnica, ako starkú, kolegynku či kamošku, takže máte viac možností na výber. :)Cena je 4,50€ s DPH za kus (pohľadnica + obálka). Pokladničný doklad pribalím k objednávke. Nákupom mojich pohľadníc podporíte moju tvorbu, ktorej sa s láskou venujem už 7 rokov a budete vlastniť jedinečný kúsok, ktorý zaručene vyčarí úsmev na tvári. Je to typ pohľadnice, ktorá nebude putovať po sviatkoch rovno do koša, ale bude vyložená na poličke na ozdobu každé ďalšie Vianoce, aj preto si na nich dávam tak záležať.


Pri individuálnych požiadavkách na výrobu vianočných pohľadníc ma neváhajte kontaktovať cez e-mail cepcekova.kristina@gmail.com.Majte príjemný vstup do nového týždňa a stretneme sa o pár dní na mojej fanpage kvôli súťaži.

Kristína
cepcekova.kristina@gmail.com

You Might Also Like

0 komentárov