Júnový papierový maratón

5/22/2017 07:01:00 PM

Posledné týždne som vám ponúkla pár DIY návodov, ktoré sú šikovné pri každodennom tvorení pre seba i blízkych. Šikovné krabičky v rôznych tvaroch i rôzne typy pohľadníc s krásnymi detailami :) Dobrá správa je, že sme spolu s www.organizatorka.sk zorganizovali ďalší papierový maratón, kde vás ja naučím vytvoriť hrkálkovú pohľadnicu spolu s papierovým zákuskom (krabičkou) a Maťka s Irenkou Vohlídkovou parádne projekty zase z iného súdka ;) 


Maťka všetky informácie vypísala vo svojom e-shope na týchto odkazoch, ale ja by som vám rada ukázala, čo budete tvoriť priamo so mnou.
Vytvoríme spolu rozkošnú hrkálkovú pohľadnicu z novinkového papiera od UHK Gallery. Je to pohľadnica s perfektným hrkálkovým detailom, ktorý sa dá využiť aj pri iných projektoch, v rôznych tvaroch, štýloch a farbách. Tu je ukážka hrkálkovej pohľadničky:A druhým projektom bude chutný papierový zákusok - krabička s jemným zdobením.


Nenechajte si ujsť naše praktické kreatívne kurzy a naučte sa vyrobiť pekné projekty, ktorými budete pravidelne obdarovávať blízkych :)
Teším sa na vás,
Kristína

You Might Also Like

0 komentárov