Januárové novinky / January news

1/19/2015 11:45:00 AM

Ahojte!

Moje posledné príspevky na blogu sa týkali tvorby podľa sketchov (náčrtov) a inšpirovalo ma to k napísaniu článku na scrapper.sk ;) Máte tam podrobný fotopostup, ako pracujem so sketchom a vrstvím materiál, aby boli pohľadnice zaujímavé a pekne vystupovali do priestoru. Papiere, ktoré som použila pri tvorbe, sú z milej sady Forever Friends - New Arrival, ktoré mi Ľubka poslala spolu s inými darčekmi k Vianociam. Táto výmena darčekov prebiehala v rámci scrappera a článok o nej spolu s fotkami jednotlivých darčekov, ktoré si scrapperky poslali pod stromček, nájdete TU. Ja jediná som si darčeky z (aj mne) neznámych dôvodov neodfotila :D Tak Vám prezradím slovne, čo som dostala. Bola to spomínaná sada papierov a papierových výrezov, najnovší (decembrový) časopis Creativity aj s parádnymi darčekmi v ňom a ručne robené leporelo. Krásne darčeky, ktoré mi budú robiť radosť ešte veeeeľmi dlho ;) Ak sa Vám páči papierová sada, mali by ste záujem o časopis Creativity alebo potrebujete iný scrapbookový materiál, pozrite si Ľubkin e-shop ;)
Verím, že Vám neunikol ani obrázok, ktorý odteraz budem mať (ako aj zvyšné členky nášho design teamu) pod každým svojím článkom. Je to moja prácička vo photoshope robená na jemný a minimalistický štýl, aký na blogu scrappera zaviedla pôvodná majiteľka Lucka Barabas ;)Ak by ste chceli tvoriť pre scrapper.sk, akurát tam prebieha nábor do design teamu. Hľadáme 2 členov a jedného hosťujúceho člena. Prečítajte si podmienky a neváhajte využiť šancu. Už sa tešíme na nových kolegov/kolegynky :) Byť v design teame je skvelá skúsenosť, zviditeľnenie Vašej práce, nové možnosti tvorby a v neposlednom rade nové priateľstvá a známosti z "nášho" sveta ;)Ešte sa vrátim k téme "sketch". Na blogu Cardabilities som si nahrala pred niekoľkými dňami moju pohľadnicu robenú podľa ich krásneho sketchu a tento štvrtok, keď som sa bola opäť pozrieť na ich blog, že čo je tam nové, tak som skoro odpadla. Moja pohľadnica bola vybraná spolu s ďalšími deviatimi pohľadnicami na hlavnú stránku, kde bude takmer 2 týždne zobrazená aj s mojím menom a v pravej lište nižšie je aj odklik na môj blog ;) Boli sme vlastne vybraní ako FEATURED DESIGNERS #114. Krásne ocenenie, z ktorého sa totálne teším. Stránka Cardabilities moju pohľadnicu zdieľala aj na Facebooku :)

Plátna ma tak začali baviť, že som sa minulý týždeň pustila do ozdobovania ďalšieho. A to na štýl Shabby Chic podľa MOOD BOARD na blogu Scrap Around The World. Plátno je jemnejšie ako tie plátna, ktoré som robila pre seba a priateľa, a je aj menšej veľkosti (18x24cm). Využila som najmä bielu farbu a potom náznaky ružovej, tyrkysovej a béžovej. Na voľný priestor stačí nalepiť fotografiu, obrázok alebo citát vo formáte 9x13cm a finálne plátno už len zavesiť na stenu ;) Ak by ste oň mali záujem, môžete si ho zakúpiť v mojom obchodíku na SAShE alebo cez Facebook.Už tretí deň robím na ďalšom plátne, tentokrát s dovolenkovou tematikou. Ešte nie je úplne dokončené, lebo stále premýšľam, čo tam doplniť, tak Vám ponúknem len menší SNEEK PEAK ;)Vianoce sú už za nami a ak rozmýšľate, čo urobíte s vianočnými fotkami, ktoré ste si na pamiatku dali vyrobiť vo fotoslužbe, tak mám pre Vás nápad na layout (scrapbookovú stránku). Viac si môžete prečítať na Maťkinom blogu TU ;)
Mám pre Vás jednu skvelú novinku, ktorú však ešte nemôžem prezradiť :D Ale mám z nej nesmiernu radosť a posunie ma zase o krok vpred v mojej tvorbe <3


Majte úspešný pracovný týždeň ;)
Kristína

You Might Also Like

4 komentárov