2014 -> 2015

12/31/2014 09:28:00 AM

Ahojte!
V prvom rade Vám chcem zapriať šťastný nový rok 2015, nech ste po celý rok zdraví, šťastní, ľúbení a nech sa Vám splnia sny, ktoré sa nesplnili v roku 2014 ;)

Ja mám do roku 2015 
hneď niekoľko snov a sú väčšieho charakteru, 
takže  budem s entuziazmom a trpezlivosťou 
pracovať na tom, aby sa mi splnili :) 
O všetkom, čo sa bude týkať scrapbookingu, 
Vás samozrejme informujem. :)


Taktiež by som sa Vám,
mojím čitateľom, zákazníkom a scrapperským kolegynkám, 
chcela poďakovať, že ste si v roku 2014 pravidelne klikali na môj blog, lajkovali a komentovali príspevky, sledovali ma na sociálnych sieťach 
a iných blogoch, pre ktoré píšem články, 
nakupovali moju tvorbu a podporovali ma. 
Veľa to pre mňa znamená a posúva ma to neustále vpred.

A čo výrazné sa stalo v tomto roku 2014?

Moja všestranná knižka, menovky na stôl a pohľadnica k svadbe boli súčasťou takejto nádhernej svadby Zuzky a Marcela ;)
V článkoch ma ocenili kolegynky Lea a Monika ;)Inšpiráciou pre letnú súťaž na obľúbenej handmade stránke www.mojimirukami.sk 
bol môj letný pamätníček.


Zúčastnila som sa medzinárodnej (SR-ČR) výmeny ATC kartičiek na tému Leto .... 

... a výmeny ATC kartičiek v dizajn tíme www.scrapper.sk na tému Som závislá od ... ;)

SAShE.sk zaradilo zopár mojich článkov k TOP žurnálom ;)

Potešila ma Vanda, ktorá pridala na SAShE fotku s mojím zošitkom Wonderland. 
Prezrite si aj jej tvorbu plnú handmade šperkov ;)


Zúčastnila som sa celosvetového BLOG HOP ;)


Vytvorila som si profil na Pintereste, kde môžete sledovať moje nástenky venované scrapbookingu, nápadom do domácnosti, svetu módy, vareniu a pečeniu, Harrymu Potterovi, vtipným i poučným citátom a podobne. Chodievam si tam oddýchnuť, inšpirovať sa, zasmiať sa a zdieľať svoju tvorbu ;)


Začala som trochu tvoriť  aj mixed media technikou, pri čom sa vždy skvelo zabavím ;)


Ďalej by som chcela poďakovať menovite:

Ľubke Dupejovej z www.scrapper.sk,
vďaka ktorej som sa stala súčasťou skvelého dizajn tímu 
a moje meno sa spája so scrapbookingom, ktorý tak milujem. Ľubka ma od začiatku podporuje a za to jej patrí jedno veľké ĎAKUJEM ;) Okrem toho je aj skvelá priateľka a opora. 


Ľubkin e-shop nájdete TU.
Maťke Valešovej z www.organizatorka.sk
(blog, na ktorom sú články z našej spolupráce nájdete TU),
že ma oslovila a ponúkla spoluprácu, vďaka ktorej sme sa viac spoznali, spriatelili a mohla som pracovať s množstvom jej prekrásneho materiálu. Spájať sa s takýmto menom, ktoré nesie úžasná osoba, a stránkou je pre mňa veľká česť!


Daniele Mýtnej z NOVÝ ČAS BÝVANIE,
že ju zaujala moja tvorba a neváhala ma osloviť kvôli článkom do svojej rubriky v tomto obľúbenom mesačníku. Vznikli z toho 2 články (v októbrovom a novembrovom čísle) a dala mi šancu sa zviditeľniť a ukázať čitateľom, aký pekný výsledok môže vzniknúť z recyklácie (flakóny, budík) a z domácej tvorby (závesný trojrámik).
Aničke a Pavlínke z www.paperoamo.cz
za ich skvelý prístup pri vybavovaní mojich objednávok na e-shope, krásne inšpiratívne články na blogu a proste všetko, lebo nie je deň, kedy by som si na ich stránku neklikla aspoň na chvíľku v každodennom zhone. A ďakujem tiež za krásne výhry v súťažiach ;)
Neziskovej organizácii Zelená Zebra (www.zelenazebra.sk),
že ma pozvala na svoje handmade trhy, kde som predávala svoje papierové výrobky. Na trhoch som sa skvelo cítila, stretla s rôznymi handmade predajcami a handmade fanúšikmi a bola to príjemná skúsenosť. ;)
Firme BEST FOTO (www.bestfoto.sk),
že mi robili kvalitné fotografie na layouty, na obaly zápisníkov a do všestranných knižiek, tlačili texty a nápisy a urobili mi hrebeňové väzby na moje albumíky, čím rozšírili moju tvorbu o takýto typ albumov. A tiež, že som si mohla v ich ateliéri pofotiť svoje výrobky ;)
za skvelý mixed-media kurz, na ktorom som sa veľa naučila o tejto technike a tvorila v príjemnej spoločnosti (scrapperské kolegynky, krásny materiál, belgická čokoláda a chutné muffiny). Taktiež som vďačná za jej rady pri tvorbe niektorých mojich projektov, za jej skvelý blog, ktorý veľmi rada navštevujem a v neposlednom rade za ďalšie scrapperské kamarátstvo ;)Ďakujem všetkým za skvelý rok a teším sa na ten ďalší!
Kristína


You Might Also Like

4 komentárov