Vianočné sviatky sú už za nami, ale stále spomíname na tie príjemné rodinné okamihy, ktoré sme zažili. My sme sa doma stretli celá rodinka po strašne dlhom čase, presnejšie po vyše roku. Tak sme spolu strávili pekných pár dní vo vianočnej atmosfére. Tato samozrejme naplánoval rodinné fotenie, aby sme mali na tento výnimočný okamih pamiatku. Ja som chcela jednu z tých najvydarenejších fotografií vyscrapovať na pamiatku pre nás a ako inšpiráciu pre vás na blog Vintage Crafting. Nakoľko som prepadla digitálnemu scrapbookingu, tak som sa nevedela rozhodnúť, AKO nás vyscrapujem. Digitálne alebo klasicky papierovo? A čo tak oboma spôsobmi? ;)
- 1/02/2017 07:03:00 PM
- 1 Comments





















.jpg)

.jpg)


.jpg)






















