Wycinanka: Inspiration in Harry Potter's theme

3/23/2016 08:08:00 PM

Musím sa priznať, že som veľký potterovský maniak. A preto mi veľa vecí v bežnom živote asociuje práve Harryho Pottera a detaily z kníh či filmov. To sa stalo aj keď som obdržala balík s materiálom od Wycinanka, respektíve keď som si obzerala kolekciu lepenkových a preglejkových výrezov s názvom CHAMPION. Našla som tam 3D pohár, ktorý mi pripomenul víťazný pohár v Trojčarodejníckom turnaji (poznáte to zo štvrtej knihy Harry Potter a Ohnivá čaša). A presne kvôli nemu som vytvorila celý tento magický projekt. Trocha šialené, však? Pohár si nakoniec všimnete určite ako posledný, ale presne ten ma nakopol k tejto tvorbe ;)

Je to vlastne exploding box (krabička), ktorá obsahuje množstvo drobností a detailov z čarodejníckeho sveta. Ladila som ho do hnedo-čierna. Niektoré ozdoby som vytvorila sama (klobúk, učebnica elixírov, prútik) a niektoré som vybrala spomedzi materiálu od Wycinanka a Organizatorka.
Na obale nesmel chýbať triediaci klobúk, učebnica elixírov, prútik, hodiny, sviečka, pierko, kameň mudrcov, poštová obálka, starožitný kľúč, kúsok obhoreného pergamenu a iné drobnosti ;)Kto spoznal detaily Trojčarodejníckeho turnaja na fotografii? Je tam dračie vajce z prvej úlohy, morské riasy a mušle z druhej úlohy a pohár z tretej úlohy. A samozrejme číslo tri, aj keď čarodejníci boli nakoniec štyria :D 


Využila som ďalšie symboly: vtáčik v klietke (Fénix), knižnica (Hermionine obľúbené miesto), brko, kľúče, Paroháč (Harryho otec), Felix Felicis (tekuté šťastie), sova a obálka (listy sa tam posielali ako na bežiacom páse).
Nemohla som odolať a nevyťukať na svojom písacom stroji obľúbené citáty z Harryho Pottera. Múdre ako sám veľký Dumbledore :)
 Zopár detailov z prvej časti Harryho Pottera zdobí túto časť exploding boxu: Harryho okuliare, Hagridov dáždnik, sova Hedviga, Rokfort, čarodejnícky klobúk, profesorka McGonagallová (mačka), hviezda (symbolizuje noc) a popísaný pergamen.


Wycinanke sa môj projekt tiež veľmi páčil, a preto ste ho mohli vidieť na ich FB stránke a tiež na ich blogu v tomto príspevku ;)

Magický večer vám praje Kristína

You Might Also Like

2 komentárov