Motivačný layout BELIEVE

2/15/2014 10:07:00 AM

Ahojte!
Dnes som si pre Vás pripravila motivačný layout. Tento nápad je inšpirovaný januárovou challenge na Papero amo a tiež návodom Lucky Barabas. Môj layout je troška iný, ale nápad prišiel po prezretí týchto príspevkov na obľúbenom Papero amo.
Každý určite niekedy dostane chuť začať meniť veci k lepšiemu a motivovať sa na lepšie výsledky v škole, v práci, vo vzťahoch a hlavne pri svojej osobnosti. Poznámky v diáriku/denníčku sú super pre niektorých, ale ja denníček nemám a diár beriem do rúk len počas semestra a hlavne na školské a iné povinnosti. Súkromné veci si tam nemám odvahu písať. A tiež som skúšala spisovanie si obľúbených motivačných citátov, založila som si zošitok na pozitívne afirmácie, ale vždy všetko účinkovalo pár dní a potom som v zápale stresu a povinností na to zabudla. Tentokrát mi napadlo, že spojím motivačné heslá s mojou scrapbookovou záľubou. Urobila som si veľkú tabuľku (30,5 x 30,5 cm), ozdobila som ju v obľúbenom vintage štýle a spísala som si tam všetko, čo chcem zmeniť/dosiahnuť, respektíve v čo chcem VERIŤ. Nie sú to predsavzatia na rok 2014, nie sú to ani povinnosti na tento mesiac. Sú to veci, v ktoré chcem začať naplno veriť (believe) - v niektoré veci začnem veriť po pár dňoch, v iné zase po pár mesiacoch a sú aj také, v ktoré sa bude ťažko veriť a neviem, či sa mi to podarí. Ale túto tabuľku si môžem zavesiť na viditeľné miesto v mojej izbe a každý deň sa na ňu chcene i nechcene pozriem. Čím viac budem vidieť tie slová, tým viac im začnem veriť. Najprv len povrchne, ale potom skutočne a hlboko. Možno sa Vám zdá, že sú to všeobecné veci, príliš obšírne, ale ja presne viem, čo každý bod sleduje. A nechcem tam mať napísané dopodrobna osobné veci, lebo ten, kto by mi to videl v izbe (rodičia, súrodenci, priatelia), by sa určite na to vypytoval. A ja nikomu nechcem nič vysvetľovať. Ale na viditeľnom mieste to musím mať, lebo inak by to bolo zbytočné a zase raz by som tomu prestala venovať pozornosť. Najlepšia by bola nejaká živá tabuľka, ktorá by na mňa tie veci vykrikovala a sem-tam ma aj kopla. :D Pod vintage pohľadnicu som nalepila obálku, kde si skryjem ešte nejaké papiere s ďalšími "predsavzatiami" :) 
Možno Vás môj projekt inšpiruje a vyrobíte si podobný projekt na Váš štýl, s pomocou ktorého budete chcieť zmeniť svoj prístup, svoju vieru alebo svoje správanie.
Držte mi palce, nech je tento nápad účinný ;)

Prajem Vám krásny víkend a čo najviac pozitívnych životných zmien !
 Kristína

CREDIT:
 • Paper 30,5x30,5cm Silent Night, UHK Gallery
 • Vintage postcard
 • White paper rose
 • Lightbulb BELIEVE, Junkyard Findings 
 • Bakers twine Garn&Mehr
 • Embossing Powder – gold, Papermania, Docrafts
 • Adhesive Gems, Papermania, Docrafts
 • Tissue Paper, Docrafts
 • Acrylic paint -ivory
 • Glittering Powder – gold and silver
 • Clear Stamp, Aladine

You Might Also Like

1 komentárov