BLOG HOP s Vintage Crafting

4/18/2016 11:00:00 AM

Vítam vás na mojom blogu, kam vás presmerovala Maťka z blogu Vintage Crafting. Verím, že sa zapojíte do narodeninovej challenge, aby sme sa mohli kochať krásnymi prácami od vás vytvorenými s pomocou našich návodov ;) 

S Vintage Crafting dnes BLOG HOPujeme! 
Všetko je to vďaka nášmu dnešnému oslávencovi – e-shopu www.organizatorka.sk (všetko najlepšie!:)). Budeme spoločne preskakovať z blogu na blog, inšpirovať sa aktuálnou tvorbou nášho dizajn tímu, riešiť súťaže a vyhrávať skvelé ceny :)A čo je to ten BLOG HOP?  
BLOG HOP je vlastne “skákanie” z jedného blogu na druhý. My budeme skákať po blogoch členiek nášho dizajn tímu, aby ste ich viac spoznali, videli ich tvorbu, mohli ich sledovať a obdivovať aj mimo príspevkov na blogu Vintage Crafting! Každá z nich vám ukáže svoj najnovší projekt, k tomu pripojí aj pár slov a v každom z príspevkov na vás bude čakať súťaž s krásnou špeciálnou narodeninovou výhrou :)

Čo som si pre vás pripravila ja?
V sobotu oslavovali sviatok dve skvelé ženy v mojom blízkom okolí - moja mamina (narodeniny) a mamina môjho priateľa (meniny). Každá odo mňa dostala pohľadnicu (urobila som dve rovnaké) a priateľovej mamine som ozdobila v rovnakom štýle aj drobnú darčekovú tašku, v ktorej som jej odovzdala milé drobnosti. Projekty sú ladené do romantického vintage štýlu a najviac času som opäť venovala tvorbe detailov. 
Nakoľko sa blíži Deň matiek, myslím, že tieto projekty sú skvelou inšpiráciou na tvorenie aj k tomuto dňu.
A toto sú už moje výtvory:


Všetko na tvorenie som použila od Organizátorky :)


Verím, že som vás svojimi prácami nakopla k tvorbe projektov pre skvelé ženy vo vašom okolí. ;) Ale ešte neodchádzajte, čaká na vás súťaž o jedinečnú výhru. 

SÚŤAŽ
Do komentára napíšte odpoveď na otázku a možno sa práve na vás usmeje šťastie ;)
"S ktorým materiálom z e-shopu www.organizatorka.sk najradšej tvoríte?" 

Súťaž končí v piatok (22.4.2016) o polnoci a zo všetkých komentárov, ktoré budú obsahovať odpoveď na otázku, náhodne vylosujem výhercu ceny, ktorá obsahuje originálnu textilnú tašku organizatorka.sk, kolekciu silikónových pečiatok Santoro Willow a ceruzku s logom.


Meno výhercu tejto i ostatných súťaží BLOG HOPu sa dozviete v pondelok (25.4.2016) na blogu Vintage Crafting.

Teraz môžete pokračovať na blog našej mixed media kúzelníčky Denisky, kde vás o 14:00 hod. bude čakať ďalšia inšpirácia, nová súťaž a špeciálna výhra. ;)

Príjemné BLOG HOPovanie vám praje KristínaP.S.1: Veľmi ma poteší vaša podpora aj mimo blogu, preto budem rada, keď si na mňa kliknete na SAShE, Instagrame, Google +, Pintereste a Facebooku ;)
P.S.2: Organizátorka pre vás pripravila 13% zľavy na všetko počas celého týždňa. Krásny materiál za menej peňazí? Paráda! Ide sa nakupovať ... ;)

You Might Also Like

25 komentárov