Marcové novinky

3/12/2015 01:44:00 PM

Ahojte!

Rada by som sa dnes s Vami podelila s pár fotografiami detailov zo svadobnej knihy, ktorú nepravidelne tvorím posledné týždne. Je jemná, v zlatisto-bielo-šampanských odtieňoch, do vintage štýlu na fotografie rozmerov 9x13cm, 10x15cm a 13x18cm. Obsahuje tajné priečinky, fóliové obaly, embossované vrecká, otváracie priečinky a podobne. Pre novomanželov to bude krásna spomienka na ich svadobný deň, ktorú si budú môcť denno-denne listovať, vložiť si tam fotky a zápisky, blahoželania od svadobných hostí i svoje sľuby ;) V podobných farbách (pretože sú moje najobľúbenejšie) som tvorila aj moju PRVÚ veľkonočnú pohľadnicu. Veľkonočné pohľadnice netvorím a ani sa na to nechystám z rôznych dôvodov, ale túto jednu som vyrobila pre článok na scrapper.sk, ktorý bude zverejnený na konci marca a bude tam návod na jej výrobu ;) Ak Vám padla do oka a chceli by ste si ju zakúpiť, nájdete ju TU ;)Sledujete nášho scrappera? Pribudli tam skvelé články ... a nezabudnite sa tiež zapojiť do marcovej challenge, ktorej podmienky nájdete TU ;) Tentokrát budete tvoriť podľa sketchu a je to naozaj zábava! Moja pohľadnica, ktorá Vás môže inšpirovať pri tvorbe, vyzerá takto:


Na Maťkinom blogu mám zverejnený článok Parížske denníky ;) Kto by nemiloval tematiku Paríža? Najmä, keď môžete tvoriť s dvomi krásnymi parížskymi kolekciami. Napísala som Vám k fotografiám aj postup tvorby a linky na materiál, aby ste si také denníčky mohli doma vyrobiť aj Vy ;)

S parížskou sadou Sweet Paris som tvorila aj romantickú pohľadnicu a záložku na mieru pre dobrú kamarátku mojej kamarátky. Ako balenie som vyrobila handmade obálku a ozdobila ju v rovnakom štýle. ;)


Maťka ma prekvapila na začiatku marca balíkom s novým materiálom, ktorý naskladnila a je neodolateľný <3 Všetky tieto krásy nájdete u nej v e-shope v kategórii Novinky TU ;) Dookola som si obzerala nádherné papiere z kolekcie Vintage Circus. Síce som v reálnom živote proti cirkusom so zvieratami, na obrázkoch a v animákoch mi nevadia, krásne dotvárajú tematiku a peknú ilúziu, ktorú sme ako malé deti mali o cirkusoch. A ak ste videli Madagaskar 3 (ak nie, tak je na čase si ho pozrieť :D), tak si pri tvorbe budete pospevovať aj známu znelku, ktorú pospevuje Marty vo farebnej parochni :D Taktiež ma očarili kovové hodinky z kolekcie French Journey, kovové tabuľky s nápismi u kolekcie Wind of Travel a živicové odliatky z kolekcie For the Wedding ;) 
Pred takmer 3mesiacmi, na Silvestra, som Vám zhrnula môj rok 2014 v scrapbookingu. Príspevok nájdete TU. Ibaže môj rok pozostával aj z iných vecí, ktorým sa venujem a mám ich rada, a najmä ľudí, ktorých som nemenovala a stáli pri mne pri každej novej príležitosti, snahe, aktivite a úspechu. Jednoducho každý všedný i nevšedný deň. A to špeciálne jeden človek. A preňho teraz tvorím zhrnutie "nášho" roka vo forme obálkového minialbumu. Výroba albumu je jednoduchá, a preto môžem väčšinu energie vložiť do zápiskov, fotografií a ozdobovania albumíku ;) Menšia ukážka ešte nedokončeného albumu :


Návod na výrobu obálkového albumu som Vám ponúkla v lete, nájdete ho TU. Tentokrát som však album vyrábala pomocou obdĺžnikových obálok a urobila som aj obal z lepenky. Týmto pádom je o niečo pevnejší, prepracovanejší a obsahuje viac obálok, takže sa skladá a rozkladá ako leporelo. Keď bude albumík u obdarovaného, tak Vám ukážem viac fotografií ;)


Majte sa pekne,
Kristína

You Might Also Like

2 komentárov