Všestranná vintage kniha / Universal vintage book

10/28/2014 12:04:00 PM

Ahojte! 
Minulý týždeň som urobila rekord. Veľkú A4 vintage knihu som vyrobila za 6 dní :D Popri tom som dokončovala ďalšiu veľkú vintage knihu a menšie zákazky. Verím, že tento rekord tak ľahko neprelomím, lebo už teraz si necítim ruky a o nedostatku spánku ani nevravím :D 
Pre predstavu: moja tvorba takejto knihy zahŕňa od práce vo photoshope (nápisy, texty, fotografie a iné podľa želania) cez tlač a strihanie/rezanie týchto grafických vecí, šitie každej stránky na šijacom stroji (niekedy aj 2 alebo 3 razy) a pokračuje scrapbookovou technikou, t.j. ozdobovanie, pečiatkovanie, horúci i klasický embossing, ozdobné rezanie/strihanie kartičiek a priečinkov, vrstvenie papierov a ozdôbok, lepenie, svorkovanie, dierkovanie všetkých listov, viazanie celej knihy a snáď som nič nezabudla. Zabudla. Ešte konzultácie so zákazníkom, aby kniha spĺňala predstavy. A ďalej moje nápady a premýšľanie nad tým, ako bude každá stránka vyzerať (tematicky, kompozične) a obal - ten musí byť najvýraznejší. Takže nie je to až taká veľká sranda :D Ale milujem to ;)

Dnes sa Vám pochválim s tou rekordnou knihou, ktorá je spomienkovo-dobrodružná a je vyrobená pre Silviu. Ponúkam len zopár ukážkových fotografií pre ochranu súkromia a originality knižky :)

--------------------------------------------------------

Hello!
Last week I made a record in my scrapbooking history. I made a new vintage book (20 cm x 30 cm) in 6 days! (I am student, girlfriend, friend, daughter and so on, so it was a big deal :D) I don't feel my arms and I'm sleepless, too :D And now I wanna show you my work. Actually it's a universal book designed for photos, journaling cards, documents, notes, pictures, souvenirs and so on. You may see few photos of it. ;)
Maťka mi už publikovala aj avizovaný článok na rýchlo-výrobu malého mini-albumíku na pár fotiek, kartičiek a podobne. Nájdete ho TU. Inšpirujte sa a potešte svojich blízkych ;) Už sú pripravené aj ďalšie články, takže sledujte Maťkin blog ;)
-----------------------------------------
HERE is my newest journal (in Slovak language) How to make a quick mini-album for photos and journal cards ;) 
Majte úspešný týždeň! / Have a successful week!
Kristína

You Might Also Like

3 komentárov