BLOG HOP: Spoznajte nový Wycinanka DT / Meet the new Wycinanka`s DT

2/12/2016 03:00:00 PM

Vitajte v BLOG HOP s Wycinanka!
Welcome to the BLOG HOP with Wycinanka!


Ak ste sa sem dostali z blogu Katya Pogodina, idete správnym smerom. Ak nie,  tak prosím začnite svoje bloghopovanie z Wycinanka blogu
If you got here from Katya Pogodinayou are on the right track.
If not, please, start your Hop from Wycinanka blog.

Tento BLOG HOP  trvá až do 15. februára (pondelok) a ako bonus máme pripravené ceny pre tých z Vás, ktorí zanechajú komentár pod jednotlivými príspevkami. Ak chcete vyhrať, stačí napísať komentár pri každom BLOG HOP príspevku počas Vašej cesty. Výhercovia budú vyhlásení 16. februára (utorok) na blogu Wycinanka.
Our BLOG HOP continues until Monday, February 15th and as a bonus there will be prizes for commentators. If you want to win, just leave a comment on each post along the BLOG HOP path. The winners will be announced on Tuesday, February 16th on Wycinanka blog.

And this is what I came up with:
A tu je môj výtvor:


Vytvorila som dve rozkošné taštičky, ktoré sú vhodné ako dar pre návštevy počas veľkonočných sviatkov. Môžete ich naplniť čokoládovými vajíčkami a tyčinkami. Pri tvorbe som využila krásne produkty z veľkonočnej a farmárskej kolekcie od Wycinanka: ozdobné vajíčka so sliepočkou a kohútom, mriežkované vajíčko s ornamentami, vajíčko s kohútom a vajíčko s mašľou. Niektoré z výrezov som ozdobila enamelkami, perličkami a tekutými perličkami. ;)
I created two lovely paper bags which are great as a gift for your guests during Easter holidays. You may fill them with chocolate bars and eggs. I worked with Wycinanka's products in Easter mood : ornament egg chipboards with chicken and roosters, egg with lattice and ornaments, egg with a rooster and egg with a bow. I decorated some of the chipboards with enamel dots, pearls and liquid pearls. ;)


 Vašou ďalšou zástavkou v BLOG HOP je Pastila.
Your next stop in our BLOG HOP is Pastila.

Prajem pekný deň!
Have a nice day!
Kristína


You Might Also Like

99 komentárov