Organizatorka.sk oslavuje 5. narodeniny!

4/19/2018 09:00:00 AM

Môj najobľúbenejší e-shop a najväčšia srdcovka organizatorka.sk oslavuje 5. narodeniny! Neviem, ako sa to stalo, pretože ja som nezostarla od jej vzniku ani o deň! :D A určite ani vy. Ale dnešok patrí len jej rovnako ako tento príspevok. ;)

Ako sa to celé začalo? 
Jedna úžasná žena sa začala venovať tomu, čo miluje a založila e-shop s krásnym scrapbookovým materiálom www.organizatorka.sk. 

Ako začala spolupráca mňa a Maťky z organizatorka.sk?
S pojmom "scrapbooking" som sa stretla v roku 2012 na študijnom pobyte vo Francúzsku, kde som si rada kupovala v trafike časopisy o bývaní a o tvorení (áno, dve rozličné veci, ale doteraz mi to zostalo). Kúpila som si zopár časopisov a knižiek priamo o scrapbookingu a v jednom obchodíku som si pokupovala aj zopár kúskov materiálu. Vznikol z toho potom fotoalbum s fotografiami z Metz. Zisťovala som o scrapbookingu stále viac, ale aj napriek tomu, že už bolo na Slovensku niekoľko šikovných scraperiek, aj tak bol problém dostať sa k nejakým návodom, radám a postupom. No fakt, 6 rokov dozadu bol tento pojem dosť neznámy. Tak som ho pomaly spoznávala a keď som zistila, že toto je moja šálka kávy, začala som si nakupovať ďalší materiál a pýtať si k sviatkom pečiatky a pomôcky. Skúšala som tvoriť, pozerala som inšpirácie v knižkách a lepila pohľadnice, ktoré sú na míle vzdialené tým terajším, ale robilo mi to radosť. Mala som vtedy už 23 rokov a bola som tretiačka na vysokej. Popri štúdiu a písaniu bakalárky som relaxovala pri tvorení. Samozrejme, že okolie nechápalo, čo sa hrám s papierikmi a prečo sa nevenujem niečomu normálnejšiemu :D Ale raz sa ma niekto opýtal, čo ma robí šťastnou a odpovedala som mu, že tvorenie s papierom. Na to mi povedal: ,,Tak sa mu venujte najviac, ako sa vám bude dať." Poslúchla som .... :) Tvorila som ako o život každú voľnú chvíľu, postupne si dopĺňala materiál aj od organizatorka.sk, dostala som na želanie od priateľa nejaké pečiatky a postupovala som stále ďalej a ďalej. 
Po vyše roku v 2014 mi Maťka ponúkla spoluprácu, ktorá bola pre mňa prelomom. Nie som si úplne istá, ale zdá sa mi, že toto bol môj prvý článok na blog vintagecrafting.sk, ktorý vytvorila k e-shopu. Ten album bol pre moju najlepšiu kamarátku, na to nezabudnem. Začala som na blog prispievať nepravidelne, potom pravidelne až sme v 2015 založili dizajn tím a zo mňa urobila koordinátorku celého blogu, členku dizajn tímu a zároveň social media manažérku na Google +, Pintereste a Facebooku. Splnený sen? Nie, to nebol, pretože o niečom takom skvelom som ani nesnívala. Moja malá záľuba ma priradila k tejto skvelej slovenskej značke, k tejto úžasnej osobe a k slovu "scrapbooking".
Odvtedy nám to spolu ďalej klape, vymysleli sme papierové maratóny a rôzne zaujímavé projekty na blogu aj mimo neho. Wow. 4 roky spolupracujeme a síce sa odohralo za ten čas veľa vecí, jedna vec sa nikdy nezmenila ..... naša skvelá spolupráca a krásne priateľstvo. Kým organizatorka.sk oslavuje 5. narodeniny, ja oslavujem 4. narodeniny, kedy som sa stala jej malou súčasťou a kedy mi zmenila život. Silné slová, ale pravdivé, lebo tento príbeh som zbavila zopár detailov, ktoré by to však ešte viac podčiarkli. :)

Maťke som na znak vďaky poslala ako každý rok aspoň milú pohľadnicu s gratuláciou. Vyrobená je samozrejme z jej materiálu: papierová stavebnica Denim Blue, lepenkový výrez od Wycinanka, slovenská pečiatka, samolepiace perličky,flitre, čipka a pomôcky (obojstranná trhacia páska, 3D lepiaca páska, PVA lepidlo a iné).

Jedna z najlepších vecí na narodeninách je skvelá 
15% ZĽAVA na nákup v e-shope www.organizatorka.sk ....
.... a pribalenie týchto praktických darčekov ku každej objednávke nad 20€. Je to vlastne trhacia obojstranná lepiaca páska a limitovaná sada lepenkových ozdôbok, ktorými skrášlite svoje projekty.


Ale to nie je všetko. Čakajú na vás súťaže a giveaway na Facebooku (na fanpage aj v skupine), Instagrame a na blogu každej členky dizajn tímu. Ak neviete, kam skôr, klikajte na blog Vintage Crafting a ten vás už nasmeruje. Kto má blog a zablahoželá nám na ňom, tak naňho čaká blogerský balíček v hodnote 12€. 
No toto budú oslavy, ako sa patrí :)

GIVEAWAY
Ja mám pre vás takúto chuťovku. Dve nádherné sady papierov od UHK Gallery (Misty Morning, Desert Rose) a lepenkové odzoby od Wycinanka. Kto ma pravidelne sleduje vie, že toto sú moje najobľúbenejšie značky materiálu. :)
Ak chcete vyhrať túto skvelú cenu, napíšte mi do komentára, prečo ste začali s tvorením, resp. so scrapbookingom.


Teším sa na vaše odpovede :)
Maťke a jej e-shopu www.organizatorka.sk prajem ešte raz všetko najlepšie, veľa kreatívnych nápadov, veľa skvelých scrapbookových okamihov a veľa veľa ďalších úspešných rokov! <3
A teraz poďme tvorivo oslavovaaaaaať! :)
Kristína

--------
Aktualizácia 23.4.2018

Ďakujem za úžasné komentáre. Každý jeden som si prečítala a robí mi radosť, že je tu toľko tvorivých a šikovných žien. Ďakujem v mene celého dizajn tímu za vaše krásne slová smerované k e-shopu organizatorka.sk a blogu vintagecrafting.sk.
Výherkyňou tvorivého balíčka sa stáva Mária Horáčková (Lukáčová). Majka, napíš prosím Maťke na info@organizatorka.sk a dohodnete si doručenie výhry. Do predmetu daj Výherkyňa giveaway u Kristíny.
Ďakujem všetkým za účasť a prajem veľa kreatívnych chvíľ ;)

You Might Also Like

9 komentárov

 1. VZDY som nieco vyrabala, z papiera, latok, kadecoho, co sa mi dostalo do ruk, moje prve pohladnice mali od dnesneho scrapbookingu asi dost daleko, ked sa tak spatne pozeram na fotky mojich vytvorov. :) Takze vlastne ani neviem odpovedat na zadanu otazku ze preco, lebo to sa nejako tak samo vyvinulo :) A teraz je uz z toho pomaly zavislost :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zacala som stvorenim po tom, ako sa mi narodili prve dve dcerky a mala som oooobrovske mnozstvo fotiek, ktore som davala do albumov, ale nieco mi tam chybalo.. zacala som ich trosku zdobit a tak som sa postupne dostala k strankam scrapbookingu.. cez to som sa dostala k pohladniciam a to je moja najvacsia radost, to je to,co ma najviac bavi..

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj Kristínka,
  už ako dieťa som sa oháňala nožničkami a papierom, bavila ma výtvarná, moje vianočné a veľkonočné ozdoby strašili po byte každý rok a blahoželania k rôznym sviatkom sa množili po zásuvkách. Láska k tvoreniu mi zostala dodnes. Avšak s takým pravým scrapbookingom som začala až po prvom spoločnom tvorení s Organizátorkou, vtedy som zistila že na papieri sa dá čarovať nielen s farbičkami, rozbitými vianočnými guľami či bavlnkami na vyšívanie, ale aj s množstvom iného materiálu. A tak som 5 rokov scrap pozitívna a je to krásna závislosť.
  Tvoja práca na Vintagecrafting je skvelá, medzi Tvojimi príspevkami sa nenájde ani jeden ktorý by mi neučaroval. Organizátorke a celému DT zo ❤️ prajem veľa ďalších krásne kreatívnych päťročníc!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. mala som obdobie života keď som sa začala nudiť doma, po práci som bola unavená ísť niekam a niečo robiť, tak som hladala na webe najprv tvorive dielne a nakoniec som našla aj Organizatorka.sk a hned som sa prihlasila na vianocný papierovy maraton a tak to začalo, vždy som mala vzťah k tvoreniu z rozneho materialu.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moja úplne prvá ("pravá") pohľadnica bola vyrobená pre babičku k narodeninám. Mala som síce len šesť a rodičovskú pomoc, ale bola som na seba veľmi hrdá. Chodila som do umeleckej školy, ale toto bolo pre mňa niečo, čo som vymyslela sama. A potom sa to začalo, prišli ďalšie oslavy, svadby a iné príležitosť a môj štýl sa začal šperkovať. Síce to nie sú umelecké diela hodné miliónov, ale moje pohľadnice sa mi vždy páčia a vkladám do nich kúsok seba.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ahoj Kristýnko,
  jak by se dalo nezamilovat do scrapbookingu, když existuje tolik krásných papírů, chipboardů a jiných ozdůbek a hlavně razítek...? No dostalo to všechno i mě. Připletla se mi pod ruce razítkovací poduška, začichala jsem vůni papíru a byla jsem lapena...
  Přeji organizatorce k 5. narozeninám a Tobě ke 4tým ve spolupráci jen to nejlepší. Jsi mi velkou inspirací a s opravdovou radostí vždy nakouknu, co krásného jsi zase vytvořila. Papíry UHK Gallery a chipboardy me take nenechavaji "v klidu", za to se tak hezky utraci, ze? :D
  Děkuji a moc zdravím.
  Soňka

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Začala som tvoriť pre pokoj v duši a možnosť robiť iným radosť. A Vám celému tímu želám veľa elánu, radosti a inšpirácie.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Inšpirovala som sa jednou mojou známou, ktorá vyrábala nádherné fotoalbumy. Najprv som si myslela, že to nedokážem (vlastne, veľa mojich prvotín skončilo v koši :(), no nevzdala som to a aj keď stále nie som tam, kam by som chcela byť, ako sa hovorí, cvik robí majstra :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tvorenie jednoducho potrebujem k svojmu životu...je to moja súčasť. Tvorím doma, tvorím s deťmi v práci a stále ma to veľmi teší. Ešte viac, keď poteším aj niekoho iného. Scrapbooking som objavila náhodne. Vytvorila som si vlastné vianočné pohľadnice s využitím materiálu z e-shopu a odvtedy som tvoriť neprestala. Pribúdajú mi pomôcky, materiál, inšpirujem sa každou z Vás a dúfam, že budem aj naďalej.
  Želám veľa nápadov a tvorivých inšpirácií!
  Alica Búryová

  OdpovedaťOdstrániť