Photo by Kristína Čepčeková

3/28/2014 11:24:00 PM

Ahojte!
Tento blog som vytvorila za účelom prezentácie mojich scrapbookových výtvorov a layoutov, ale rozhodla som sa, že sem budem pridávať aj články iného typu, respektíve, že z neho spravím osobný blog. Týmto pádom by som sa s Vami podelila aj o svoje iné záľuby a skúsenosti, nie len ohľadom scrapbookingu ;)
Verím, že Vás zaujmú aj príspevky tohto typu a nebojte sa komentovať a písať svoje názory pod príspevky ;)

Takže, rada by som sa s Vami podelila o fotografie portrétov mladých ľudí, ktoré som za posledné mesiace fotila. Najradšej fotím pri čiernom pozadí pre dramatickejší efekt. Milujem, keď sa ľudia smejú, ale chcem tiež zachytiť ich prirodzenosť a vážnosť. Fotografie takmer neretušujem, aby zostala zachytená identita a naozajstná krása fotografovaného človeka.

Pekný víkend Vám praje Kristína

----------------------------------------------

Hi!
I made this blog as a presentation of my scrapbook creation. But I decided to share my other hobbies and experiences with you here. ;)
I believe that you'll find these posts interesting and feel free to post your comments below.;)

So, I would like to share with you photos of portraits of young people which I took in recent months. I love to shoot with black background for dramatic effect. I love it when people laugh, but I also want to capture their naturalness and seriousness. I rarely retouch my photographs because of conservation of identity and real beauty of my objects (people).


Have a nice weekend, KristínaYou Might Also Like

1 komentárov